Ūdens Aktivātors veselībai un svara zudumam

   

Veselība – tas vēl nav viss, taču bez veselības – viss nav nekas!

Ieguvums ir arī Aktivētā ūdens, lai svara zudums

    Lai notievēt un stabilizēt svaru, daudzi dietologi iesaka dzert Aktivētā ūdeni. Tāds vienkāršs līdzeklis, kas ļauj atrisināt vairākas problēmas, kas rada virkni svara. Ja lietot Aktivētā ūdens tukšā dūšā, tad tas palīdz novērst sekas un mazkustīga dzīvesveida. Arī Aktivētā ūdens efektīvi normalizē zarnu trakta darbību, kuņģa un barības vada.
Bet ne tikai tas ir labums dzeramā Aktivētā ūdens. Šis dzēriens palīdz paātrināt vielmaiņu un nomest liekos kilogramus.

    Ja Aktivētā ūdens dzert tukšā dūšā no rīta, tad efekts šāda dabas līdzekļi būs ļoti būtiska. Norādītā uzturā dzēriens istabas temperatūras startē visi nepieciešamie mehānismi, lai nodrošinātu optimālu darbību, gremošanas sistēmu un, attiecīgi, novājēšanu.
    Turklāt, notievēšanas procesā tiek stiprināta imunitāte. Organisms izrāda maksimālu noturību pret mikrobiem un vīrusiem. Zaudēt liekos kilogramus kopā ar lielisku garastāvokli, jūra spēku un enerģiju. Tāpēc uzturs kļūst par iemeslu nomākts garastāvoklis.
     Unikāla iezīme ir Aktivētā ūdens – attīroša iedarbība. Tas ir dzēriens, kas sniedz daudz labumu organismam.

Aktivētā ūdens veicina ne tikai svaru, bet arī:

1. normalizē asinsspiedienu;
2. toksīnu izvadīšanu no organisma;
3. problēmu dedzināšana, atraugas, gāzu uzkrāšanās;
4. uzlabot asins sastāva;
5. attīra limfu.

    Arī palīdz zaudēt svaru un atbrīvoties no holesterīns plāksnes. Aktivētā ūdens samazina rādītājs cukura līmeni asinīs. Tas palīdz novērst sāpes un diskomfortu. Turklāt Aktivētā ūdens neitralizē urīnceļu skābi un veicina sārmu laikā gremošanas sistēmas darbības. Aktivētā ūdens rada unikālu labu asinsvadiem un sirdij. Lieta ir tāda, ka šis rīks samazina slodzi uz tām un nodrošina optimālu asins cirkulāciju organismā. Nevar neatzīmēt arī to, ka Aktivētā ūdens palīdz stiprināt kaulus.Tās darbība pozitīvi ietekmē stāvokli mutes dobumā. Visa lieta ir tā, ka dzēriens, palīdz normalizēt tajā baktēriju floru, ja to dzert rīta stundās.

     AKTIVĒTĀ ŪDENS daudz labāk uzsūcas organismā, jo tam ir līdzība ar komponentu šūnās – protoplazmu. Kopumā šāds ūdens uzlabos efektu, izmantojot dažādas metodes un paņēmienus, lai panāktu optimālu svaru un svara zudumu.

     Aktivators maina parastā krāna ūdens struktūru un padara to līdzīgu  sniega vai lietus ūdens struktūrai .

Aktivētā ūdens lietošana uzlabo organisma veselības stāvokli jau pēc nedēļas.

Ūdens pēc magnētiskās apstrādes kļūst mīksts, garšīgs un lieliski remdē slāpes, ar nepieciešamo pH līmeni (7,1-7,5). Vienlaicīgi tas ir arī spēcīgs ANTIOKSIDANTS, kas ir lieliska ONKOLOGISKO saslimšanu profilakse.

ĀRSTI KLUSĒT PAR TO!

Ūdens ar šādu struktūru būs pastāvīgi jūsu mājās.

Jebkura ūdens struktūra ir molekulu kopums, ko  sauc par klasteru un zem mikroskopa izskatās šādi :

 Pēc tam, kad ūdens iziet cauri aktivatora magnētiskajiem laukiem tā molekulu klasteri sašķeļas uz atsevišķām molekulam, kas vieglāk iekļūst ķermeņa šūnās nekā to klasteru kopums.

 

Atsevišķā molekula vieglāk iekļūst ķermeņa šūnās nekā to klasteru kopums.

     Parasts krāna ūdens, kas izgājis caur aktivatora magnētiskajiem laukiem , iegūst izkusuša sniega vai lietus ūdens struktūru, un tā īpašības saglābājas 24 stundas gan sildot to gan karsējot.

      Notievēšanai un svara normalizēšanai nav nepieciešams speciāli daudz dzert šo ūdeni, pietiks ar to, ka gatavojat uz tā pārtiku, tēju, kafiju, mazgājaties ar šo ūdeni.

Pastāvīgi nokļūstot cilvēka organismā, šis ūdens ietekmē svara zudumu un tā stabilizēšanos:

1. Parāda stāvošs šķidrums lieko no organisma;

2. Stimulē vielmaiņu sekmējot labāku sadalīšana un asimilācijas pārtikas;

3. Tā uzlabo aknu darbību, jo tieši aknas ir atbildīgas par tauku uzsūkšanos organismā.

4. Nepārtraukti attīra nieres.

5. Tas labāk un ātrāk palīdz izskaloties toksīniem kas nonākuši ķermenī ar pārtiku, alkoholu vai narkotiskajām vielām;

6. lielā mērā palīdz uzlabot gremošanu un asimilēt pārtiku. Visi ķīmiskie procesi gremošanas traktā notiek ar ūdens palīdzību, kā arī atsevišķas molekulas no ūdens ir vairāk mobilas un iekļūst dziļi pārtikā un sašķeļ to;

7. atjaunošanos visa organismā. Viens no iemesliem, kapēc ķermeinis noveco – mitruma trūkums organisma audos. Šāds ūdens viegli tiek caur jebkura kermeņa organa audu membrānām  un uztur optimālu šķidruma daudzumu audos.

Turēt šo ūdenis savās mājās ir ļoti vienkārši!

  Uzstādiet ūdens aktivatoru, kā norādīts šajās fotogrāfijas, un tie kalpos jums 10-15 gadus.

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 90 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).

Cilvēka ķermenis sastāv 70% no ūdens. Un no tā, kāds ir ūdens pilnībā atkarīga no visa organisma darbība.

Ūdens Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Cena:

1 Ūdens Aktivators —  25,00 EUR

2 Ūdens Aktivatori —  40,00 EUR

 Tālāk cena ir atkarīga no tā, cik iegādājaties aktivatorus

JŪS MAKSĀJAT TIKAI PRECES SAŅEMŠANAS BRĪDĪ PASTA NODAĻĀ!

Pieci svarīgi iemesli, kāpēc ūdens Aktivators ir nepieciešams katram:

     1. Aktivētais ūdens – gatavais dabiskais materiāls priekš cilvēka šūnām. Kāpēc nepieciešams dzert vienkārši ūdeni un likt visiem ķermeņa orgānu sistēmām smagi strādāt lai to pārstrādātu, velti tērējot vairumu tik ļoti nepieciešamās mums enerģijas? Vai Jums ir grūti izdzert nepieciešamo ūdens daudzumu dienā kā to iesaka dietologi? Pateicoties aktivētajam ūdenim, jums to vajadzēs izdzert daudz mazāk.
     2. Aktivētais ūdens palīdz aizsargāt Jūsu imūnsistēmu no vīrusiem kā arī aizkavē vēža šūnu veidošanos ogranismā. To pierāda ilggadējie zinānieku atklājumi. Vai Jūs vienmēr uzticējāties vitamīniem un antoksidantiem? Atcerieties, ka to uzsūkšanās organismā ir atkarīga no ūdens piepildījuma šūnās.
     3. Aktivētais ūdens aisargā smadzeņu šūnas no iznīcināšanas. Mūsu smadzenes par 70% sastāv no ūdens, un pat mazākās smandzeņu šūnu “slāpes” var radīt neiroloģiskus traucējumus. Atcerieties, ka īstā novecošana – ir smadzeņu šūnu bojāeja to sliktās reģenerācijas rezultātā.
     4. Aktivētais ūdens – svarīgs faktors īpaši dziļā sārņu izvades procesa no šūnām. Mūsdienu ekoloģija un pārtika sākotnēji neatstāj cilvēkam iespēju būt ilgstoši veselam.
     5. Aktivētais ūdens – reāla iespēja veselīgai ilgdzīvošanai.

      Ūdens, kas tiek iegūts ar Aktivatora palīdzību ir visvairāk stabils , t.i. saglabā savas īpašības 24 stundas istabas tempratūrā. Ierīce ir kompakta un ērta lietošanai, to var ņemt līdzi, dodoties ceļā.
     Novecošana un ar to saistītās slimības var apturēt vienīgi dzerot ikdienā aktivēto (strukturēto) ūdeni, kas ir maksimāli līdzīgs šūnu ūdenim organismā.

NEVAJAG NEKO IZDOMĀT VAI MAINĪT SAVĀ DZĪVĒ.

VIENKĀRŠI SĀCIET LIETOT CITU ŪDENI!

 PATENTI UN DOKUMENTI
Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies