Ūdens Aktivātors veselībai

   

TĀ NAV DIĒTA UN NAV PIEDEVAS!

Ieguvums ir arī Aktivētā ūdens, lai svara zudums

    Lai notievēt un stabilizēt svaru, daudzi dietologi iesaka dzert Aktivētā ūdeni. Tāds vienkāršs līdzeklis, kas ļauj atrisināt vairākas problēmas, kas rada virkni svara. Ja lietot Aktivētā ūdens tukšā dūšā, tad tas palīdz novērst sekas un mazkustīga dzīvesveida. Arī Aktivētā ūdens efektīvi normalizē zarnu trakta darbību, kuņģa un barības vada.
Bet ne tikai tas ir labums dzeramā Aktivētā ūdens. Šis dzēriens palīdz paātrināt vielmaiņu un nomest liekos kilogramus.

 Mēs varam bezgalīgi daudz reižu attīrīt ūdeni, mēģinot to padarīt kristāldzidru, taču nekad nevarēsim to padarīt bioloģiski aktīvu jeb «dzīvu». Pēc aktivācijas ūdens kļūst bioloģiski aktīvs.

    Ja Aktivētā ūdens dzert tukšā dūšā no rīta, tad efekts šāda dabas līdzekļi būs ļoti būtiska. Norādītā uzturā dzēriens istabas temperatūras startē visi nepieciešamie mehānismi, lai nodrošinātu optimālu darbību, gremošanas sistēmu un, attiecīgi, novājēšanu.
    Turklāt, notievēšanas procesā tiek stiprināta imunitāte. Organisms izrāda maksimālu noturību pret mikrobiem un vīrusiem. Zaudēt liekos kilogramus kopā ar lielisku garastāvokli, jūra spēku un enerģiju. Tāpēc uzturs kļūst par iemeslu nomākts garastāvoklis.
     Unikāla iezīme ir Aktivētā ūdens – attīroša iedarbība. Tas ir dzēriens, kas sniedz daudz labumu organismam.

Aktivētā ūdens veicina ne tikai svaru, bet arī:

1. normalizē asinsspiedienu;
2. toksīnu izvadīšanu no organisma;
3. problēmu dedzināšana, atraugas, gāzu uzkrāšanās;
4. uzlabot asins sastāva;
5. attīra limfu.

    Arī palīdz zaudēt svaru un atbrīvoties no holesterīns plāksnes. Aktivētā ūdens samazina rādītājs cukura līmeni asinīs. Tas palīdz novērst sāpes un diskomfortu. Turklāt Aktivētā ūdens neitralizē urīnceļu skābi un veicina sārmu laikā gremošanas sistēmas darbības. Aktivētā ūdens rada unikālu labu asinsvadiem un sirdij. Lieta ir tāda, ka šis rīks samazina slodzi uz tām un nodrošina optimālu asins cirkulāciju organismā. Nevar neatzīmēt arī to, ka Aktivētā ūdens palīdz stiprināt kaulus.Tās darbība pozitīvi ietekmē stāvokli mutes dobumā. Visa lieta ir tā, ka dzēriens, palīdz normalizēt tajā baktēriju floru, ja to dzert rīta stundās.

     AKTIVĒTĀ ŪDENS daudz labāk uzsūcas organismā, jo tam ir līdzība ar komponentu šūnās – protoplazmu. Kopumā šāds ūdens uzlabos efektu, izmantojot dažādas metodes un paņēmienus, lai panāktu optimālu svaru un svara zudumu.

     Aktivators maina parastā krāna ūdens struktūru un padara to līdzīgu  sniega vai lietus ūdens struktūrai .

Aktivētā ūdens lietošana uzlabo organisma veselības stāvokli jau pēc nedēļas.

Ūdens pēc magnētiskās apstrādes kļūst mīksts, garšīgs un lieliski remdē slāpes, ar nepieciešamo pH līmeni (7,1-7,5). Vienlaicīgi tas ir arī spēcīgs ANTIOKSIDANTS, kas ir lieliska ONKOLOGISKO saslimšanu profilakse.

ĀRSTI KLUSĒT PAR TO!

Ūdens ar šādu struktūru būs pastāvīgi jūsu mājās.

Jebkura ūdens struktūra ir molekulu kopums, ko  sauc par klasteru un zem mikroskopa izskatās šādi :

 Pēc tam, kad ūdens iziet cauri aktivatora magnētiskajiem laukiem tā molekulu klasteri sašķeļas uz atsevišķām molekulam, kas vieglāk iekļūst ķermeņa šūnās nekā to klasteru kopums.

 

Atsevišķā molekula vieglāk iekļūst ķermeņa šūnās nekā to klasteru kopums.

     Parasts krāna ūdens, kas izgājis caur aktivatora magnētiskajiem laukiem , iegūst izkusuša sniega vai lietus ūdens struktūru, un tā īpašības saglābājas 24 stundas gan sildot to gan karsējot.

      Notievēšanai un svara normalizēšanai nav nepieciešams speciāli daudz dzert šo ūdeni, pietiks ar to, ka gatavojat uz tā pārtiku, tēju, kafiju, mazgājaties ar šo ūdeni.

Pastāvīgi nokļūstot cilvēka organismā, šis ūdens ietekmē svara zudumu un tā stabilizēšanos:

1. Parāda stāvošs šķidrums lieko no organisma;

2. Stimulē vielmaiņu sekmējot labāku sadalīšana un asimilācijas pārtikas;

3. Tā uzlabo aknu darbību, jo tieši aknas ir atbildīgas par tauku uzsūkšanos organismā.

4. Nepārtraukti attīra nieres.

5. Tas labāk un ātrāk palīdz izskaloties toksīniem kas nonākuši ķermenī ar pārtiku, alkoholu vai narkotiskajām vielām;

6. lielā mērā palīdz uzlabot gremošanu un asimilēt pārtiku. Visi ķīmiskie procesi gremošanas traktā notiek ar ūdens palīdzību, kā arī atsevišķas molekulas no ūdens ir vairāk mobilas un iekļūst dziļi pārtikā un sašķeļ to;

7. atjaunošanos visa organismā. Viens no iemesliem, kapēc ķermeinis noveco – mitruma trūkums organisma audos. Šāds ūdens viegli tiek caur jebkura kermeņa organa audu membrānām  un uztur optimālu šķidruma daudzumu audos.

Turēt šo ūdenis savās mājās ir ļoti vienkārši!

  Uzstādiet ūdens aktivatoru, kā norādīts šajās fotogrāfijas, un tie kalpos jums 10-15 gadus.

Je pēkšņi nebūsiet apmierināti, garantēti preci var atgriezt 90 dienu laikā (lasīt sadaļā «ATGRIEŠANA»).

Cilvēka ķermenis sastāv 70% no ūdens. Un no tā, kāds ir ūdens pilnībā atkarīga no visa organisma darbība.

Ūdens Aktivātora kalpošanas termiņš ne mazāk kā 15 gadi.

Ražojam un realizējam Latvijā no 2008 gada.

Cena:

1 Ūdens Aktivators —  25,00 EUR

2 Ūdens Aktivatori —  40,00 EUR

 Tālāk cena ir atkarīga no tā, cik iegādājaties aktivatorus

JŪS MAKSĀJAT TIKAI PRECES SAŅEMŠANAS BRĪDĪ PASTA NODAĻĀ!

Pieci svarīgi iemesli, kāpēc ūdens Aktivators ir nepieciešams katram:

     1. Aktivētais ūdens – gatavais dabiskais materiāls priekš cilvēka šūnām. Kāpēc nepieciešams dzert vienkārši ūdeni un likt visiem ķermeņa orgānu sistēmām smagi strādāt lai to pārstrādātu, velti tērējot vairumu tik ļoti nepieciešamās mums enerģijas? Vai Jums ir grūti izdzert nepieciešamo ūdens daudzumu dienā kā to iesaka dietologi? Pateicoties aktivētajam ūdenim, jums to vajadzēs izdzert daudz mazāk.
     2. Aktivētais ūdens palīdz aizsargāt Jūsu imūnsistēmu no vīrusiem kā arī aizkavē vēža šūnu veidošanos ogranismā. To pierāda ilggadējie zinānieku atklājumi. Vai Jūs vienmēr uzticējāties vitamīniem un antoksidantiem? Atcerieties, ka to uzsūkšanās organismā ir atkarīga no ūdens piepildījuma šūnās.
     3. Aktivētais ūdens aisargā smadzeņu šūnas no iznīcināšanas. Mūsu smadzenes par 70% sastāv no ūdens, un pat mazākās smandzeņu šūnu “slāpes” var radīt neiroloģiskus traucējumus. Atcerieties, ka īstā novecošana – ir smadzeņu šūnu bojāeja to sliktās reģenerācijas rezultātā.
     4. Aktivētais ūdens – svarīgs faktors īpaši dziļā sārņu izvades procesa no šūnām. Mūsdienu ekoloģija un pārtika sākotnēji neatstāj cilvēkam iespēju būt ilgstoši veselam.
     5. Aktivētais ūdens – reāla iespēja veselīgai ilgdzīvošanai.

      Ūdens, kas tiek iegūts ar Aktivatora palīdzību ir visvairāk stabils , t.i. saglabā savas īpašības 24 stundas istabas tempratūrā. Ierīce ir kompakta un ērta lietošanai, to var ņemt līdzi, dodoties ceļā.
     Novecošana un ar to saistītās slimības var apturēt vienīgi dzerot ikdienā aktivēto (strukturēto) ūdeni, kas ir maksimāli līdzīgs šūnu ūdenim organismā.

NEVAJAG NEKO IZDOMĀT VAI MAINĪT SAVĀ DZĪVĒ.

VIENKĀRŠI SĀCIET LIETOT CITU ŪDENI!

 PATENTI UN DOKUMENTI
Noklikšķiniet attēlus un tie palielināsies

Ūdens ir viegli. Pirmkārt, tas ir saistīts ar vielmaiņas procesus organismā: ar tās palīdzību, šūnas tiek apgādātas ar barības vielām un noņemt gala produktu no dzīves. Trūkst mitruma palēnina vielmaiņu, un tas ir viens no iemesliem lieko svaru.
Otrkārt, ūdens-prece ar nulles kaloriju, bet to var aizpildīt kuņģa apslāpēt apetīti uz brīdi. Turklāt persona ne vienmēr var atšķirt slāpes no bada, un dažkārt vēlme ēst ir faktiski izraisa organisma vajadzību pēc ūdens. Tas ir apstiprināts ar daudziem cilvēkiem, kas ievērojis, ka tie dažkārt ir pietiekami dzert, lai apturētu, kas vēlas ēst.
Cilvēks ne vienmēr var atšķirt slāpes no bada, un dažreiz glāzi ūdens, var mazināt vēlmi ēst
Kāpēc jums vajadzētu dzert vairāk ūdens
Persona, kas sastāv no šķidruma, vairāk nekā 70% – tas ir iesaistīti visos orgānos, katru šūnu. Trūkst mitruma sarežģī to darbību, turklāt toksīni uzkrājas organismā, un tas ir slikti ietekme uz izskatu un veselību.
Blāvi ādas, priekšlaicīgas grumbas, lūzums, locītavu, galvas sāpes, nieru akmeņi, augstu asinsspiedienu, lieko svaru — tas ir nav pilns saraksts ar problēmām, ko izraisa dehidratāciju. Tādēļ, ūdens zināmā mērā ir universālas zāles, kas nepieciešami:
* attīrīšana no toksīniem uzņemt ar pārtiku, alkoholu vai medikamentus;
* spiediena stabilizācija. Trūkst šķidruma, asinsrites sistēmas, nav piepildīta, un kuģiem, kuri ir sašaurinātas, tad izvērsiet, reaģējot uz pārtikas produkti, laika apstākļu un garastāvokļa;
* darbības uzlabošanai, locītavām. Ūdens ir galvenais komponents “eļļošanas” šķidro un ilgstošas atūdeņošanās apdraud osteohondroze, arthrosis un līdzīgas slimības;
* labāku gremošanu. Visi ķīmiskie procesi, zarnu traktā notiek ar ūdeni, un tā trūkums ir pilns ar problēmām ar gremošanu un bieži aizcietējums;
* samazināt risku saslimt ar infekcijas slimībām. Cilvēka imunitāte ir atkarīga no valsts, zarnu, un dehidratācija traucē darbu no šīs iestādes;
* regula ķermeņa temperatūra. Jo īpaši tas ir svarīgi karstā laikā, kad persona sviedri, lai novērstu pārkaršanu;
* atjaunot visu ķermeni. Viens no cēloņiem novecošanās ir nepietiekama mitruma ķermeņa audu. Pietiekama šķidruma uzņemšana, protams, piepilda šūnas ar ūdeni.

Raksturs ir jāiznīcina tā, ka pie dehidratācija mitrums ir sadalīta nevienmērīgi. Pirmkārt, organisms kompensē trūkumu rēķina starpšūnu šķidrumā. Turklāt ūdens ir aizgūts no asinsritē, lai nodrošinātu, ka darbība no svarīgākajiem iekšējie orgāni: smadzenes, sirds, plaušas, nieres, aknas. Visu pārējo, tiek liegta, vairs nedarbojas, un, kā rezultātā, persona ir dažādas saslimšanas un lieko svaru.
Dehidratācija ir cēlonis daudzām kopīgām slimībām, kā arī lieko svaru
Ieguvumi no ūdens svara zudums
Daudzi dietologi ir pārliecināti, ka liekus kilogramus, ir ne tikai lieko kaloriju, bet arī ūdens trūkums: ne velti gandrīz visām diētām, īpaša uzmanība tiek pievērsta atbilstību dzeršanas režīms. Tomēr cilvēkiem, lai panāktu strauju svara zudumu bieži liesās par diurētisku un caurejas tēju. Mitrums iet prom, tādējādi bultiņas svari lolotākajiem indikators un atgriešanās paliek dehidratācija un ar to saistītās problēmas: veselības pasliktināšanās, palēninot vielmaiņu, jo īpaši — sadalījums tauku.
Regulāri tīra ūdens ir labākais diurētisku. Ja jūs dzert pietiekamā daudzumā šķidruma nebūs uzkrāties audos, tur būs dabisks attīrošs, darbu visas ķermeņa sistēmas, tiks koriģēts. Brīnums, protams, nenotiks, un lieko svaru nakti neizzudīs, bet nedaudz zaudēt svaru vēl izdodas.
Jāpatur prātā, ka svara samazināšana ir panākta, vielmaiņas normalizāciju, zaudējumi uzkrāto toksīnu un lieka šķidruma. Tauki iet tikai lēnām, un tikai vienu ūdens nav atbrīvoties no viņa, lai nebūtu neviena sporta un pārtikas korekcija nav pietiekami.
Ūdens uzlabo vielmaiņu, bet neietekmē tauku, tieši, tā, lai garantētu svara zudums ir vēlams, lai samazinātu uzņemto kaloriju satura diētas un pievienoties sporta zāle
Cik kg var zaudēt, ja jūs ievērot diētu
Zvanu precīzu likmi svara zudums nebūs iespējams, jo katrs gadījums ir atšķirīgs un atkarīgs no daudziem faktoriem. Bet viena lieta ir skaidrs: ūdens diēta nav nepacietīgs. Svars iet vienmērīgi un pakāpeniski, bet bez riska ātru atgriešanos un nepatīkamas sekas veidā sagging vītušu ādu.
Tiem, kuri vēlas atvadīties no 2-3 kilogramiem, nepieciešams ierobežot sevi, lai ēstu vai pievienoties sporta zālē. Protams, ar vielmaiņu viņiem ir labi, lai tikai viens no ūdens svara zudums nav pietiekams.
Cilvēki, kuru liekais svars ir 5-10 kg, var rēķināties ar 1-2 kg mēnesī, un tiem, kuri vēlas zaudēt vairāk nekā 10 kg, rezultāts būs pat labāks.
Visi novājēšanu vēlaties ātri atvadīties lieko svaru, bet ūdens diēta-ne visai nepacietīgs
Svarīgi! Internets ir apraksts, ūdens diēta, kas solīja vieglā svara zudums tik daudz kā 7-8 kg mēnesī. Teorētiski, tas ir iespējams, it īpaši, ja samazinātu kaloriju uzņemšanu un izmantot, bet ārsti uzskata, ka droša ikmēneša svara zudums ir tikai 2-3% no pašreizējā. Saskaņā ar drošības saprot, ka kilogrami atstās bez kaitējuma veselībai un vairs neatgriežas. Tāpēc vienīgais cilvēks, kura svars pārsniedz 230 kg var zaudēt 7 kg. Visi pārējie būs upurēt vai nu veselības vai naudas, lai sasniegtu rezultātu, jo bez operācijas uzdevums ir neiespējami.

Viedoklis ārstiem un dietologiem
Eksperti ūdens uzturs kopumā ir pozitīva, jo tā galvenais produkts ir viela, bez kuras normālai organisma funkcionēšanai nav iedomājama. Ja jūs dzert ar mēru, tas nav nekas, bet labi, ka to darīšu. Novājēšanu pat ieteiktu vairāk ūdens, lai izvairītos no problēmām ar toksīnu izvadīšanu atbrīvo sadalījums tauku šūnas.
Tas ir tikai skaidru rīcības plānu un stingru izvēlne, šī diēta neparedz, tāpēc ir diezgan maz interpretācijas par to, sākot ar ūdens badu un beidzot ar nekaitīgs konsultācijas dzert pusstundu pirms katras ēdienreizes. Turklāt nav vienprātības par šķidruma daudzumu. Un ikviens Amatieris-tā ir iespējama veselības risku, lai daži punkti, ārsti ir piesardzīgs.

Tāpēc, lai uzturs bija veiksmīga, tas ir nepieciešams, lai izpētītu visas tās nianses, lai izslēgtu potenciāli bīstamos apstākļos, un atlikušo piemērot praksē, rūpīgi vērojot savu veselību. Ja par kādu jautājumu ir šaubas, labāk ir konsultēties ar ārstu.
Ūdens diēta-viena no nedaudzajām, kurā lielākā daļa uztura speciālisti un ārsti ir pozitīvi. Izņēmumi ir tikai vissmagākajos interpretācijas paņēmiens
Kontrindikācijas
Ūdens uzturs ir droši, kad nav nepieciešams pārsniegt dienas likme šķidruma. Ja jums būtu dzert mazliet vairāk, tad šis svara zudums ir aizliegta, ja:
* nieru un urīnceļu slimības;
* visas kaites, no kurām noteikt, diurētiskie līdzekļi;
* tendence uz tūskas;
* augsts asinsspiediens un sirds un asinsvadu sistēmas slimības;
* grūtniecība un barošana ar krūti.
Svarīgi! Diēta ir jāpārtrauc, ja kāds nepatīkami simptomi (slikta dūša, galvassāpes, nogurums, dažādas gremošanas problēmas).
Kā dzert ūdeni, lai svara zudums
Ar diētu ir izmantojis un nav kļuvusi par avotu, veselības problēmas, jums ir nepieciešams, lai dzert to pareizi. Un šeit ir daudz pretrunīgu jautājumus, no kuriem daži ir vēl joprojām nav atbildēti.
Cik litriem dzert, lai zaudēt svaru
Normāls vesels cilvēks zaudē aptuveni 2,5 litriem ūdens dienā, kas ir atjaunojams. Bet tas ir vidēji, jo katram cilvēkam ir savs vajadzību pēc dzeršanas. To veido faktori: dzimums, vecums, svars, ēšanas paradumi, dzīvesveids, klātbūtnes konkrētu slimību.
Tur ir vairākas formulas, kas ļauj jums, lai aprēķinātu summu, šķidruma pieprasa kādu īpašu personu. Populārākais — par katru kilogramu svara 30-40 ml ūdens. Precīzāku skaitli ārsti vēl nav saukta, tāpēc tas ir labāk sākt ar 30 ml, bet karstā sezona un ar regulāriem vingrinājumiem, jūs varat koncentrēties uz augstāku koeficientu. Galvenais rādītājs — sajūta slāpes, bet ūdens trūkumu, arī signālu, sausa āda, trausli mati un nagi, tumšs urīns.
Svarīgi! Saskaņā ar šo formulu, apjoma visu mitrumu, kas ienāk organismā ar pārtiku un dzērieniem aprēķina. Tieši ūdens pieaugušam veselam cilvēkam vajag apmēram 1.5-1.8 litru dienā, kas ir 60-70% no kopējā apjoma. Pārējais nāk no pārtikas.
Zinot savu svaru, šīs formulas var aprēķināt ikdienas ūdens daudzuma, svara zudums. Ir divas pieejas.
Pirmā saistīta atbilstību. Zaudēt svaru, daļēji vai pilnībā aizstāt tēja, kafija un citi pazīstami dzērieni ar tīru dzeramo ūdeni, bet to, ka tās apjoms nepārsniedz aprēķināto. Šāda diēta var novērot tik daudz, cik nepieciešams.
Otrā pieeja ir saistīts ar lielāku šķidruma patēriņu. Jautājums ir, lai piesātina šūnas ar mitruma iespējami īsā laikā, sākt vielmaiņas procesus, kā arī apmānīt kuņģi un wean sevi no snacking. Šī dzeršanas režīms ir novērota attiecībā uz ierobežotu laiku, un dienas likme pieaug apmēram par pus litru.
Tabula: ikdienas cilvēka vajadzība pēc ūdens
Dienas likme par ūdens izmantošanu

Svarīgi! Ārsti iesaka pieradināt sevi, lai ūdens pakāpeniski, un jebkurā gadījumā ne dzert, ar spēku, jo ķermenis var izturēt šādu uzturu dažādu iemeslu dēļ, tostarp veselības problēmas.
Kā izvēlēties tikšanos grafiks
Veicot diētu, lai sevi, jums ir nepieciešams ievērot šādus ieteikumus:
* pirmo glāzi ūdens ir jādzer tukšā dūšā, pusstundu pirms Brokastīm, un pēdējais-pusotru stundu pirms gulētiešanas, tā kā nav, lai Pamosties nakts vidū ar vēlmi iet uz tualeti;
* dzert lēnām;
* ne dzert vairāk nekā divas glāzes ūdens laikā, pretējā gadījumā tas būs stiept kuņģī;
* pusstundu jāpaiet dzeramo un pēc maltītes ūdens absorbcija;
* pēc ēšanas, jūs varat dzert pusotru stundu. Šajā laikā, kuņģa būs laiks, lai sagremot pārtiku;
* ja jūs vēlaties, lai ēst, tad vispirms izdzert glāzi ūdens-iespējams, izsalkums pazudīs. Citādi, pēc pusstundas ēst kaut ko vieglu;
* ja tas ir laiks, lai dzert, bet slāpes nav, šis stikls var ar tīru sirdsapziņu izlaist. Cita lieta, ja jūs nevēlaties, ūdens, kafija vai jūsu mīļākie soda — tur būs jāparāda gribasspēks.
Izmantojot šos padomus prātā, divas visbiežāk shēmas ir šādas:
* No rīta un vakarā izdzert glāzi ūdens. Pie ēdināšanu trīs reizes dienā pusstundu pirms Brokastīm, pusdienām un vakariņām — 2 glāzes, un atlikušo ūdeni vienmērīgi jāsadala starp ēdienreizēm.
* Ja ēdiens ir dalītā, tad stikls no rīta, pirms gulētiešanas un pusstundu pirms katras ēdienreizes. Atlikušais ūdens varētu lietot mazās porcijās (2-3 SIPS, tā saukto” pilienu glāzes”), kas dienas laikā.
Vai ir iespējams dzert ūdeni tukšā dūšā vai dzērienu, pārtikas ar to
Tas ir labākais, lai dzert tukšā dūšā, — lai ūdens uzsūcas ātrāk. Bet, lai noskalotu pārtikas nav ieteicams pat ārpus diētu, tā kā nav atšķaida kuņģa sulu. Koncentrācija fermenti, kas atbild par sadalījumu pārtikas tiek samazināts, kā rezultātā tas ir sagremota sliktāk. Tomēr, sausa maize, cepumi vai sauja rieksti, kas paredzētas uzkodas, a MALKU šķidruma nesāpēs.
Dzeramā laikā vai pēc ēšanas nav ieteicams, jo ūdens atšķaida kuņģa sulu, kas novērš gremošanas
Cik ilgi diēta ilgst
Optimāls ilgums: no trīs dienām līdz divām nedēļām. Īsā versija ir vairāk piemērots tiem, kuri plāno ne tik daudz, lai zaudēt svaru, kā organizēt badošanās periodu pēc svētkiem.
Diēta ilgst 10-14 dienas jau palīdz uzlabot vispārējo tonusu, ķermeņa un nedaudz svara zudums, bet pēc tam, kad tas jums ir nepieciešams pārtraukums uz divām nedēļām. Pauzes laikā, ir vēlams, lai ēst pareizi, un veic aptieku, vitamīnu un minerālu kompleksi, lai papildinātu šo uzturvielu, ka ūdens ir izskalota no ķermeņa.
Svarīgi! Ja jums nav pārsniegt dienas likme šķidrumu, tad jūs varat darīt bez pārtraukumiem — ir vairāk pastāvīgo iespējas, uzturu, bet tie ir būtībā korekcija dzeršanas režīmu uz fona sabalansētu uzturu. Ņemot vitamīni šādos gadījumos arī nesāpēs.
Ko iedzert ūdeni
Ūdens tagad ir liels, bet īsumā, labākais risinājums, tīra sula un gāzēts. Tas ir tikai praksē izrādās, ka tas nav viegli, lai saņemtu šādu.
Ūdens jau sen uzskata par tīru un piemērots dzeršanai tikai pēc filtrēšanas. Nav ievainots un vāra tā, ja ir nopietni iemesli apšaubīt kvalitāti. Tomēr, pēc šādām manipulācijām, tur būs gandrīz nekādu noderīgu vielu, šķidrumu, tāpēc būs nepieciešams iekļaut farmācijas multivitamīnu preparātu uzturā.
Pudelēs kvalitātes dažreiz maz atšķiras no ūdens, tāpēc, pirms izvēlēties konkrētu zīmolu, ir vēlams, lai lasītu recenzijas, lai studiju ražotāja mājas lapā. Ja tur ir visi sertifikāti, pārbaudes un informāciju par avotiem, produkts ir piemērots uzturs.
Lielisks variants būtu avota ūdens vai no vietējā artēziskā pavasarī. Jūs varat pagatavot un izkausēt — zinātnieki apgalvo, ka tā atjaunota dabiskā struktūra, tāpēc, ka uz cilvēka ķermeņa, tā darbojas ļoti labi.
Tīrs avota ūdens ir ideāls diētu
Kā temperatūras, ideāls variants — ķermeņa temperatūra. Šo šķidrumu nekavējoties pievienoties gremošanas procesus un sāk uzsūkt šūnām, mazinot sajūtu, slāpes un badu. Jo tas ne vienmēr ir ērti, lai apsildītu tā, lai sasniegtu lolotākajiem skaitlis ar 36,6 °C, to ir atļauts lietot ūdeni istabas temperatūrā.
Auksti dzērieni ir nevēlama, jo tie veldzē slāpes ilgāk. Kuģi, no sienām no kuņģa šauru, lai mitrums nevar ātri iekļūt asinsritē. Turklāt auksts šķidrums ir negatīva ietekme uz gremošanu. Karsta ūdens, savukārt, rada termisko kairinājumu gļotādām, uz kuņģi un zarnas, kas neļauj tai uzsūkties.
Kādi produkti ir kombinētā diēta
Ir nepareizs, ka, ja zaudēt svaru uz ūdens, jums nav ierobežot sevi ar pārtiku. Patiesībā, atsevišķiem izvēlnes uzturā nav, bet no parastā uztura nāksies izslēgt kaitīgu un ļoti augstu kaloriju pārtikas produktiem, kā arī tiem, pēc kuru jūs vēlaties, lai dzert: sālījumi, marinādes, kūpināta. Ja liekais svars ir liels, jums ir atdot ātri ogļhidrātus, kas ir, miltu un salds.
Vai ir iespējams nomainīt ūdeni ar citiem dzērieniem
Atbilde uz šo jautājumu ir skaidra: nē, tas nav iespējams. Tēja, kafija, sulas, augļu dzērieni, piens ir risinājumi, dažādu vielu. Tādējādi, piens satur tauki un olbaltumvielas, kas ir, tas jau ir ēdienu, un tā sākas fermentācijas procesu ar atbrīvošanu no fermentiem. Augļu dzērieni un sulas satur cukuru, un šīs kalorijas. Un pat tad, nesaldināts tējas un kafijas sastāvā ir vielas, kas izraisa slāpes. Uzņemt dažas sastāvdaļas šādus dzērienus, ķermeņa vajadzībām ūdeni, kas tā aizņemas no starpšūnu šķidruma, kas ir, no sevis, un tas ir tiešais ceļš uz dehidratāciju.
Ja jums tiešām ļoti nepatīk garša tīra ūdens, var pievienot citrona šķēlīte (oranžs), gabaliņš ingvera saknes vai mazliet piparmētru. Bet bez fanātismu!
Ja jūs nevēlaties, lai dzēriena garšas šķidrs, var pievienot citronu, ingvera vai nedaudz piparmētru
Vai es varu dzert ūdeni, lai zaudēt svaru bez dieting
Autori daži tiešsaistes publikācijām, kas apgalvo, ka ūdens palīdz zaudēt svaru bez diētas. Tas ir daļēji taisnība. Ja vismaz daļa no dienas dzērienus aizstāt ar ūdeni, pēc tam ar samazinātu kaloriju un uzlabot vielmaiņu būs veidot. Tomēr, pavisam nedaudz.
Vairāk nekā skaidrs, rezultāti tiks sasniegti, par tiem, kas regulāri apmeklē sporta zāli. Šajā gadījumā nozīme ūdens cīņā pret lieko svaru būs netieša, bet arī ir svarīgs, jo tas piedalās regulējot ķermeņa zaudēt svaru.
Izvēlne ūdens diētu 3 dienas
Tas ir paraugs sarakstu, kuras var pielāgot, ja nepieciešams, ievērojot galveno nosacījumu-tikai augstas kvalitātes noderīgi izstrādājumi ar kopējo kaloriju saturu līdz 1800 kcal, tiek izmantoti.

1. diena
* Glāzi ūdens.
* Pēc 20 minūtēm Brokastis: 2 šķēles rudzu maize ar cieto sieru (70-80 g), vārītas olas.
* Rīta uzkodu: uz glāzi ūdens, un pēc 20 minūtēm — Ābolu, bumbieru, persiku vai citus sezonas augļus.
* Pusdienas: glāze ūdens, un 20 minūšu dārzeņu salāti ar sieru un 150 g vārīta vistas fileja.
* Pēcpusdienas uzkodas: ūdens un augļi.
* Vakariņas: ūdens un sautē dārzeņus (150 g) ar vārītiem liellopu gaļa (100 g).
* Glāzi ūdens pusotru stundu pirms gulētiešanas.
2. diena
* Glāzi ūdens.
* Pēc 20 minūtēm Brokastis: 2 rudzu maizīti, zemu kaloriju biezpiens (150 g).
* Rīta uzkoda: ūdens un augļi.
* Pusdienas: glāze ūdens, dārzeņu salāti, maizītes un 150 grami vārītas zivis.
* Pēcpusdienas uzkodas: ūdens un augļi.
* Vakariņas: ūdens, kāposti salāti, vārīti olu un rudzu maizīti ar sieru (70-80 g).
* Glāzi ūdens pusotru stundu pirms gulētiešanas.
3. diena
* Glāzi ūdens.
* 20 minūtes Brokastis: 2 rudzu maizīti, zaļo dārzeņu salāti, vārīta vistas fileja (150 gr).
* Rīta uzkoda: ūdens un augļi.
* Pusdienas: glāze ūdens, daļu dārzeņu zupa, 100 grami vārītas vistas gaļu, maizītes.
* Pēcpusdienas uzkodas: ūdens un augļi.
* Vakariņas: ūdens, sautē dārzeņus, zivis, tvaicēti sitenis un maizīti.
* Glāzi ūdens pusotru stundu pirms gulētiešanas.
>Svarīgi! Dažreiz trīs dienu diēta ir jāsaprot kā terapijas gavēni, kura laikā var dzert tikai ūdeni un vitamīnus. Ne katrs organisms var tikt galā ar šāda testa, tāpēc to vajadzētu veikt tikai ar atļauju un to uzraudzībā ārsts.
Sautētiem dārzeņiem-zemu kaloriju garnīrs par diētu
Ēdienkarte 7 dienām
Tālāk ir iespējas Brokastis, pusdienas un vakariņas ar daļēju jaudu. Tie var būt sakārtoti pēc saviem ieskatiem, padarot izvēlne katram septiņas dienas. Vispārējās diētas nosacījumi:
* no rīta un vakarā izdzert glāzi ūdens;
* dzert tādu pašu summu par 20-30 minūtes pirms katras ēdienreizes;
* atkārtojiet glāzi ūdens 1-1,5 stundas pēc ēšanas.
Viss ūdens, uztura pieprasīt no rīta dzert glāzi ūdens, 20 minūtes pirms Brokastīm
Izvēlnes opcija
* Brokastis: rudzu maize ar sieru (70-80 g) un vārītas olas; 100 g mazkaloriju biezpiens un rudzu maizīti; vārīta vistas fileja (50 g), maize.
* Pirmā uzkodas: augļu vai 7-8 rieksti (mandeles, lazdu rieksti, indijas rieksti).
* Pusdienas: dārzeņu salāti, 100 g vārītas vistas gaļu, maizi salāti, jūras aļģu (200 g), vārītas zivis (150 g), maize; uzturs zupa (ar liesu gaļu), maize.
* Otrā uzkodu: augļu vai 7-8 riekstiem.
* Vakariņas: 100 gr vārīta liellopu gaļas, 250 gr, sautētiem dārzeņiem, dārzeņu salāti, 2 vārītas olas, 50 gr siera, maizes; tvaicēta zivs sitenis, sautētiem dārzeņiem (100 gr), maize.
Ūdens diētu 14 dienas
Šī programma ir garākas, tāpēc tas ietver vairākas papildu ieteikumus, lai zaudēt svaru:
* tas ir labākais, lai noorganizētu šādas pārbaudes vasarā: siltuma, ūdens iztvaiko aktīvi caur ādu, un tas samazina slodzi uz nierēm;
* tikai smagie un kaitīgie produkti tiek izslēgti no uztura, un augstu kaloriju (galvenokārt olbaltumvielu) var atstāt, citādi pastāv risks zaudēt svaru rēķina muskuļus;
* ir nepieciešams, lai ņemtu vitamīnu un minerālu kompleksi, jo īpaši tiem, kuri dzer vairāk nekā 3 litri ūdens dienā;
* kopējais kaloriju patēriņš sievietēm — 1800 kcal, vīriešiem-2000 kcal.
Ūdens nomazgā no ķermeņa uzturvielas, tāpēc ilgtermiņa ūdens uzturs nepieciešams, lai ņemtu vitamīnu un minerālvielu piedevas
Diēta ar šādu diētu vajadzētu būt klāt, piena produkti, graudaugi, dārzeņi, rieksti, žāvēti augļi, augu eļļas, medus, vārītas olas, uztura gaļu, zivis. Parauga izvēlne izskatās šādi:
* no rīta-divas glāzes ūdens;
* Brokastis (pēc 20 minūtēm) : jebkuru parasto ēdienu, izņemot kafiju, tēju un citus dzērienus;
* pirmais uzkodu: uz glāzi ūdens, bet jūs varat izdzert Tasi tējas vai kafijas bez cukura;
* pēc pusotru stundu — glāzi ūdens;
* pusdienas: jebkuru parasto pārtiku bez alkoholiskajiem dzērieniem.
* pēc pusotru stundu — glāzi ūdens;
* otrā uzkodu: tēja, kafija, sula, kefīrs vai cits dzer, lai garšu;
* pēc pusotru stundu — vēl glāzi ūdens;
* vakariņas-jebkuru ēdienu;
* pusotru stundu pirms gulētiešanas — stikla dzēriens (kefīrs, tēja, piens, sulas vai ūdens).
Ēšanas laikā var būt jebkurš atkarībā no ikdienas rutīnas, bet intervālu, kas jāievēro. Ja intervāls starp Brokastis, pusdienas vai vakariņas ir bada sajūta, tas ir atļauts ēst kaut ko gaismas, bet pirmo dzert ūdeni.
Iezīmes ūdens diēta
Slavenā TV vadītājs izdevās atvadīties no gandrīz desmit papildu mārciņas. Diētas recepte viņa piedāvāja ārsta, un rezultātus, viņa dalījās ar abonentu sociālajiem tīkliem.
Ar dietologa diagnosticēta viņu ar dehidratāciju un piedāvāja dzert 3 l ūdens dienā. Sākumā šī ideja nepatika vadītājs, bet viņa nolēma mēģināt un pārliecinājās, ka ārsts bija taisnība: viņai izdevās zaudēt svaru bez bada un intensīvas apmācības.
Tā shēma ūdens patēriņš ir šāds: pirmo litru dzērienu pirms Brokastīm, 40 minūtes. Vajadzētu pēc “bezūdens” stundu, un tad pirms pusdienām viņa lēnām dzert vēl vienu litru. Tad atkal, stundu pārtraukums, un pēc tam pus litru pirms vakariņām, un tās pašas-stundu pēc tā.
Kā rezultātā, saskaņā ar vadītājs, zaudēja ne tikai liekos kilogramus, bet arī tieksmi pēc saldumiem. Viņa pamanīja, ka viņa apstājās bieži grib ēst un tagad jūtas daudz vairāk jautrs un enerģisks.
Blakus efekts
Ūdens diēta tiek uzskatīta par vienu no drošākajiem, bet bez blakusparādībām vēl nav gatavs. Visi no tiem ir saistīti ar pārmērīgu šķidruma patēriņu. Nav brīnums, ārsti nav ieteicams ticēt visam, ko viņi raksta Internetā, un dzert ūdeni, koncentrējoties uz aptuveno ātrumu un sajūtu slāpes.
Svarīgi! Ja jūs nevarat drenāžas nepieciešamo skaitu brilles, tas ir labāk, lai izdzēstu šo dienu no diētas un necenšas “vairumtirdzniecības” panākt. Ūdens ar šādu spīdzināšanu, kas var izraisīt saindēšanos un pat nāvi, ir gadījums, kad plānas sieviete nav laika dzert 4 litri ūdens dienā, un nolēma darīt to vakarā, skatoties TV šovs. Rezultāts ir bēdīgs — viņa nomira, neraugoties uz pūlēm, ārstiem.
Protams, ir gadījumi, kā aprakstīts iepriekš reti, bet ūdens patēriņš pārsniedz organisma vajadzības draud ar šādām problēmām:
* traucēta nieru funkcija, ir pietūkums;
* palielina slodzi uz sirds-asinsvadu sistēmu;
* svara zudums palēninās, jo lieko ūdeni un palēnina tauku oksidēšanās;
* paātrināta sāls izdalīšanos, kas rada traucējumus ūdens-sāls līdzsvara traucējumiem un visos orgānos;
* kalcijs ir jāmazgā. Īpaši uzlabotas gadījumos tas izraisa krampjus, sāpes locītavās.
Ja jums nav dzert glāzi pēc stikls un darīt, nevis sēdēt vairāk nekā divas nedēļas diēta ar palielinātu dienas apjoms, tikai blakus efekts, ka jums var saskarties, ir bieža vēlme apmeklēt tualeti.
Nosacījumi, kas iziet no diētām
Jebkura veida ūdens diēta ir arī labi, jo tas ir ļoti viegli izkļūt no tā. Tiem, kas dzēra vairāk nekā ikdienas apjomā, tas ir pietiekami, lai iet uz normālu skaļumu – tas nerada negatīvas sekas organismā. Visi pārējie var atgriezties uzturā savu mīļāko dzērienu, kas bija jāatsakās laikā uzturā.
Tomēr, abos gadījumos tas ir vēlams turpināt vismaz pāris reizes dienā, lai aizstātu parasto ūdeni, tēju vai kafiju, un dzert no rīta un vakarā. Tas ļaus saglabāt svaru pie sasniegtā līmeņa, un tam būs pozitīva ietekme uz vielmaiņu, gremošanas un vispārējās veselības.

Tātad, jebkura diēta uz ūdens-ir, pirmkārt, ir veids, kā uzlabot vielmaiņu. Pats par sevi, ka šķidrums nav bloķēt kalorijas, nav izšķīst un nav noņemtu tauku, bet pielāgo darba orgānu, kas atbild par vielmaiņu. Pateicoties šīm īpašībām ūdens, jūs varat zaudēt nedaudz svara, pat nenorādot uz augšu parasto pārtiku, bet, ja jūs apvienot dzeršanu ar pareizu uzturu un apmācības, rezultāts būs patiesi apdullināšanas.